CMKRUFV J.STYLE DD76 BLUZA MĘSKA SZARA 65% BAWEŁNA 35% POLIESTER
CMKRUFV J.STYLE DD76 BLUZA MĘSKA SZARA 65% BAWEŁNA 35% POLIESTER CMKRUFV J.STYLE DD76 BLUZA MĘSKA SZARA 65% BAWEŁNA 35% POLIESTER CMKRUFV J.STYLE DD76 BLUZA MĘSKA SZARA 65% BAWEŁNA 35% POLIESTER CMKRUFV J.STYLE DD76 BLUZA MĘSKA SZARA 65% BAWEŁNA 35% POLIESTER CMKRUFV J.STYLE DD76 BLUZA MĘSKA SZARA 65% BAWEŁNA 35% POLIESTER

CMKRUFV J.STYLE DD76 BLUZA MĘSKA SZARA 65% BAWEŁNA 35% POLIESTER

Kod produktu: CMKRUFV
Dostępność: W magazynie
Ilość:

Dostępne opcje

* Size:

Total Price:

PLN604.55PLN183.80


Wyróżnij się z tłumu dzięki oryginalnej bluzie męskiej!

Jeśli szukasz ciuchów odpowiednich na co dzień, to bluza powinna być jedną z pierwszych pozycji na Twojej liście. Choć najbardziej popularne są zawsze klasyki, to warto pomyśleć o tym, by nasza bluza pozwoliła nam zwrócić na siebie uwagę. Przy wyborze fasonu najlepiej kierować się standardowymi rozwiązaniami, jednak gdy przychodzi do koloru, materiału i wykończenia, to można pozwolić sobie na trochę oryginalności, co pozwoli wyróżnić z tłumu nawet najbardziej niepozorną stylówkę.

Bluza męska J.Style, czyli casual w nietypowym wydaniu

Jeśli chcesz wprowadzić do swojej szafy trochę nowości, to bluza męska J.Style będzie odpowiednim wyborem. To typowy, wygodny model, który przyda się w wielu codziennych sytuacjach, a który przy tym pozostaje oryginalny. Uwagę zwracają przede wszystkim kontrastowe łączenia materiałów, a także zamek błyskawiczny w wyróżniającym się kolorze.

Bluza męska J.Style posiada:

  • kaptur

  • kieszenie po bokach na zamek

  • górną część w kontrastowym kolorze

  • zamki błyskawiczne w wyróżniających się kolorach

Materiał:

  • 65% bawełna

  • 35% poliester

CMKRUFV J.STYLE DD76 BLUZA MĘSKA SZARA 65% BAWEŁNA 35% POLIESTER

Powered By amariskristinaphotography.com © 2020